sleva 15 % na vše od Purity Vision s kódem "purityvision15"

Magnetická stavebnice Auta 2 ks Magna-Tiles

Neohodnoceno

Posuňte kreativitu dítěte na novou úroveň. Magna-Tiles® Cars 2-dílná rozšiřující souprava v zelené a žluté barvě rozšiřuje tento svět o dvojici kol s magnetickým podvozkem, na kterém lze stavět, a podporuje hodiny nestrukturovaného, ​​volného hraní dětí ve věku od tří let.

470 Kč 388,43 Kč bez DPH
Dostupnost: Objednáno
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 631291160229
Magnetická stavebnice Auta 2 ks Magna-Tiles
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Stavebnice je nejen zábavná, ale také edukativní, protože podporuje rozvoj jemné motorikylogického myšlení a týmové spolupráce. MAGNA TILES jsou navíc skvělým nástrojem pro rodiče a učitele, kteří chtějí dětem přiblížit základy matematiky a geometrie hravou formou.

Kromě toho, že je stavebnice bezpečná a odolná, je také ekologická, neboť je vyrobena z netoxických materiálů a je snadno recyklovatelná. MAGNA TILES - Magnetická stavebnice je tedy ideální volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní a užitečný dárek, který podpoří rozvoj a vzdělání jejich dětí.

Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už se děti hrají uvnitř nebo venku.

Technické parametry:

  • Všechny sady Magna-Tiles® jsou kompatibilní také se stavebnicemi Connetix
  • Materiál: ABS plast, bez ftalátů, latexu a BPA
  • Věk: 3-99 let
Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg