sleva 15 % na vše od Purity Vision s kódem "purityvision15"

Magnetická stavebnice Dinosauři 40 dílů Magna-Tiles

Neohodnoceno

Dinosauři jsou na scéně! Tato souprava obsahuje čtyři nadrozměrné magnetické dinosaury a pestrobarevné stavebnice se sopečnou tématikou Jurského parku. Dohromady má set 40 dílů. Naleznete zde Pteranodona, T-Rexa, Stegosaurusa a Velociraptora. Každý dinosaurus má pohyblivé části díky kterým je skvělý k mnoha hrám. Stavebnice kromě jemné motoriky a logiky rozvýjí také zájem o paleonotologii.

2 365 Kč 1 954,55 Kč bez DPH
Dostupnost: Objednáno
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 850025176071
Magnetická stavebnice Dinosauři 40 dílů Magna-Tiles
Neohodnoceno
071e5973fa627f5356bfda5213c7d906 mt 22840
Bestseller

Detailní popis produktu

Stavebnice je nejen zábavná, ale také edukativní, protože podporuje rozvoj jemné motorikylogického myšlení a týmové spolupráce. MAGNA TILES jsou navíc skvělým nástrojem pro rodiče a učitele, kteří chtějí dětem přiblížit základy matematiky a geometrie hravou formou.

Kromě toho, že je stavebnice bezpečná a odolná, je také ekologická, neboť je vyrobena z netoxických materiálů a je snadno recyklovatelná. MAGNA TILES - Magnetická stavebnice je tedy ideální volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní a užitečný dárek, který podpoří rozvoj a vzdělání jejich dětí.

Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už se děti hrají uvnitř nebo venku.

Technické parametry:

  • Všechny sady Magna-Tiles® jsou kompatibilní také se stavebnicemi Connetix
  • Materiál: ABS plast, bez ftalátů, latexu a BPA
  • Věk: 3-99 let
Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg