sleva 15 % na vše od Purity Vision s kódem "purityvision15"

Magnetická stavebnice Sunset - 24 dílů Tegu

Neohodnoceno

Magnetická stavebnice Tegu SUNSET obsahuje 24 dřevěných magnetických dílů v pěti tvarech uložených v pěkné krabičce na které najdete i inspiraci pro stavění.  

1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
Kód: TEGU01
Magnetická stavebnice Sunset - 24 dílů Tegu
Neohodnoceno
magneticka stavebnice sunset 24 dilu tegu6
Tip

Detailní popis produktu

Dostatečně velká sada na to, aby probudila v dětech tu nejbujnější fantazii a podnítila k tvorbě různých obrazců, věcí, zvířat, zkrátka čehokoliv si dítko zamane.

Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev. Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce. Stavebnice u dětí rozvíjí kreativitu, představivost a jemnou motoriku.

Jednotlivé stavebnice Tegu jsou navzájem kompatibilní.

Sada obsahuje: 4 střední kvádry, 4 mega-dlouhé destičky, 6 dlouhých destiček, 4 krátké destičky, 4 kostky, 2 kosé hranoly

Vhodné pro děti od 1 roku.

Nákupem stavebnice Tegu přispíváte na dobrou věc. Tegu totiž část výtěžku z prodeje investuje do vysazování nových stromů, dává práci domorodým lidem v Hondurasu, jednom z nejchudších států na západní polokouli, a posílá hondurasské děti do školy.

 

Komentář Simči: Dokážete si představit, co tahle hračka může přinést i nám jakožto rodičům? Já Tegu považuji za antistresovou pomůcku, protože stačí v ruce mnout dva obdelníčky, vnímat krásně opracovaný dřevěný materiál, ale hlavně přitahovat a odtahovat magnety je zkrátka uklidňující!

 

Co se dá vytvořit z 14 dílné sady? Podívejte se na video!

Jak hračky Tegu fungují? Podívejte se na video!