sleva 15 % na vše od Purity Vision s kódem "purityvision15"

Dotykové pexeso "Sensory" small foot

Neohodnoceno

Dotykové pexeso "Sensory" je hra, která oslovuje smysly a podporuje rozvoj dětských dovedností. S touto hmatovou hrou pexeso z produktové řady "Sensory" je cílem dotýkat se různých povrchů a najít odpovídající dvojice. Hra má 28 herních dílků se 14 různými povrchy, kterých se lze dotýkat a třídit. Sedm párů s textilní výplní a sedm párů s různými tvary, které mají různé struktury, tvary a barvy. Hru lze hrát samostatně nebo ve více hráčích.

694 Kč 573,55 Kč bez DPH
Dostupnost: Objednáno
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 4020972124678
Dotykové pexeso "Sensory" small foot
Neohodnoceno
42cfb73bfeb4e209076ce5f20459aabd
Novinka

Detailní popis produktu

Hra je vhodná zejména pro děti a osoby se zrakovým postižením. Ergonomicky tvarované dřevěné herní prvky díky své velikosti a vyčnívajícímu víku boxu snadno uchopí děti i starší lidé.

Po dokončení hry se všechny herní prvky dají uložit do bavlněného pytlíku. Tato smyslová hra nejen podporuje rozvoj hmatu a paměti, ale také slibuje spoustu rozmanité herní zábavy díky různým variantám hry. Lze ji hrát také jako hru vizuální paměti, protože různé povrchy mají také různý vzhled. Jedním ze způsobů, jak upravit úroveň obtížnosti v závislosti na věku a schopnostech dětí, je, zda může herní prvek zůstat převrácený nebo musí být znovu otočen zpět. Je to všestranná společenská hra orientovaná na paměť, která trénuje hmat a zároveň je velice zábavná.

 

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná hra děti a osoby se zrakovým postižením
  • podporuje rozvoj hmatu a paměti
  • rozmanité textury
  • vizuální podněty
  • bavlněný pytlík pro uložení
 

 

Kategorie: Dětské hry
Hmotnost: 0.51 kg