sleva 15 % na vše od Purity Vision s kódem "purityvision15"

PURITY VISION Ajurvédská koupelová sůl 500 g

Neohodnoceno

Ajurvédská koupelová sůl se hodí pro všechny typy pokožky, zejména je vhodná při kožních problémech, jako je lupénka, alergie nebo ekzémy. Vulkanická sůl dodává pokožce důležité minerální látky, přispívá k jejímu prokrvení a lehce ji tonizuje.

159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Dostupnost: Objednáno
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8595572900428
PURITY VISION Ajurvédská koupelová sůl 500 g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ajurvédská sůl Kala namak pochází z oblasti indického Himaláje a je těžena z 250 milionů let starých ložisek soli. Díky svému vysokému obsahu hořčíku, chloridu, sirných sloučenin, železa a dalších minerálů má charakteristické červeno-šedé zbarvení a pronikavé sirné aroma. Tato přírodní vulkanická sůl je ceněna pro své terapeutické účinky, které zahrnují uvolnění napětí ve svalech, posílení obranyschopnosti pokožky a relaxaci těla i mysli.

Používá se jako součást sirných koupelí, které jsou indikovány pro kožní problémy, bolesti nohou a kloubů, nebo jako relaxační koupel po náročném dni. Při sirných koupelích přispívá k prokrvení pokožky a odplavování škodlivých látek z těla, podobně jako je tomu při pobytu v moři. Pro relaxační koupel postačuje malé množství soli, které lze doplnit o vonné bylinky a esenciální oleje pro ještě intenzivnější zážitek.

Certifikace podle standardů Natrue, Cruelty Free and Vegan a CPK zaručují její přírodní kvalitu a bezpečnost. Ajurvédská sůl Kala namak tak poskytuje příjemnou péči o pleť i relaxaci celého těla, a to zcela bez zatížení životního prostředí ani zvířat.